Ne 7.5. Sokol Nosislav(6) – Hlohovec(11) 2:0 (0:0)
Nosislav 17:00, rozhodčí Koráb Marcel, slunečno, větrno 16°C.
Sestava :                         Eda(26)
                  Ondřej12(80´), Vasyl15(60´), Dan11(70´)
Náhradníci: Petr3(70´), Vitaliy13(60´), Adam5(80´)

18. kolo
Ne 30.4. FC Hustopeče(6) – Sokol Nosislav(5) 11:3 (6:1)
        Góly: Cyril, David, PavelB. Hustopeče 16:30, rozhodčí Lorenz Andreas, jasno 20°C.
Sestava :                           Milan(77)
                                 Tomáš2, Michal9C
             Miloš6 Marek4 Slávek8(21´), Dalibor17 Ondřej18
                     RadekS10(46´) Cyril16(75´), David14(60´)
Náhradníci: Petr3C(21´), Miki5(75´), PavelB7(60´), Tonda12, Vitaliy13(46´), Adam15

17. kolo
Ne 23.4. Nosislav(4) – Sokol Ivaň(10) 2:2 (2:1)
          Góly: 9´Ondra, 14´Dalis
Nosislav 16:30, rozhodčí Vašek Josef, zamračeno 18°C

Tomáš2, Marek4, Petr3C
               Miloš6, Slávek8, Vasyl16, Dalibor9, Milan11(77´)
                             Cyril5(81´), Ondřej12
Náhradníci: RadekS10(77´), Vitaliy13(81´), Libor15, Adam14, Pavel99

16. kolo
Ne 16.4. Kostice(1)-Nosislav(4) 2:1 (1:0)
        Gól v 67´ David K.
Kostice 16:30, rozhodčí Sláma Milan, zamračeno 12°C.
                       Tomáš2, Marek4, Petr3
                Miloš6, Slávek8, Vasyl7, David14, Milan77
                            Vojta15C(83´), Antonín12(46´)
Náhradníci: Ondřej18(46´), Vitaliy13(83´)

15. kolo
Ne 9.4. Nosislav(5) – Podivín(11) 4:0 (2:0)

Góly: 8´David, 43´RadekS., 83´Cyril a 88´Dalibor.
Nosislav 16:00, rozhodčí Vymyslický Pavel, polojasno 10°C.
Sestava :                         Moris99
                          Tomáš2, Michal9C, Petr3
                  Miloš6, Slávek8, Dalibor17, Marek4 (46´)
                   Milan77(62´), David14(46´), RadekS.10(46´)
Náhradníci: Vasyl7(46´), Adam11, Tonda12(80´), Vitaliy13(46´, 80´), Vojta15(46´), Cyril16(62´)

14. kolo
Ne 2.4. Březí(11)-Nosislav(5) 1:1 (0:0)
     Gól v 69´ Vojtěch.
Březí 16:00, rozhodčí Dubec Karel, zataženo, větrno 6°C
                Miloš6, Slávek8, Dalibor17, Vitaliy13(80´)
                        Pavel10(46´), Vojta15C, Vasyl7(65´)
Náhradníci: MartinM5(46´), Tonda12(80´), Milan77(65´)

13. kolo
Ne 19.3. Boleradice/Krumvíř B(13)-Nosislav(3) 1:1 (1:1).
Gól: Daniel Broskva.
Boleradice 10:30, rozhodčí Schaffer A. , slunečno 13°C.

Sestava:                               Moris99
                                Tomáš2, Michal9, Cyril7
                     Miloš6, Slávek8, Dalibor17, Pavel10(46´)
                          Ondřej18(62´), Vojta15, Daniel16(17´)

Náhradníci: MartinM5(62´), RadekSk11(46´), Tonda12(82´), Vitaliy13(17´, 82´)

Po mizerné zimní přípravě co do hráčské účasti, kterou jsme absolvovali v rámci možností v místní hale a na místní umělce, jsem opravdu, ale opravdu nečekal žádné zázraky. Vždyť v generálce nás minulou sobotu vydrtili na našem hřišti Přísnotice 5:1 (4:0), gól dal Vojtěch. I tak jsme měli první jarní mistrák teoreticky opanovat, hráli jsme s jasně posledním týmem OP. Tyto zápasy však bývají zrádné, neboť soupeř se ještě pere i o byť teoretickou možnost záchrany a snaží se udržet ve hře, seč to jde. A to se také potvrdilo.

12. kolo
So 5.11.
    Sokol Nosislav (3) - Boleradice/Krumvíř B (13)     6:0 (2:0)

Více na facebooku: TJ Sokol Nosislav

Ne 30.10.  Sokol Nosislav(6) - Celtic Bořetice(10) 3:2 (3:1)  Góly: Pavel 2x, Petr

Náhradníci:
RadekSk11(46´, 88´), Tonda12(90´), Vitaliy13(88´), Vojta15(63´, 90´), Adam14´, Milan77(46´)

OP muži - Kanec 12, 10. kolo, neděle 23.10.

Moravský Žižkov : Nosislav   2:0
Projeli jsme souboj o druhé místo! Dvě neproměněné penalty z naší stany ( Dan a Milan ) nás poslali tabulkou dolů, jsme aktuálně šestí.

VÍCE NA FACEBOOKU: TJ Sokol Nosislav

TJ Sokol Nosislav 2022, kopaná muži, 7. kolo OP Břeclav
So 1.10. Sokol Nosislav - FC Pálava Mikulov 3:1 (1:0) Góly: 37´Ondřej, 72´Vojta, 88´Dalibor
Hřiště Nosislav 15:30, rozhodčí Strouhal J., oblačno 16°C, 60 diváků

Sestava:                   Moris20
                   Tomáš2, Slávek8, Petr3
                                   Miki5
         Miloš6, Ondřej18, Dalibor17, Milan77(79´)
                      Pavel10, Tonda12(45´)

Náhradníci:
Vojta15(46´), Adam14(79´)
Stop 1 zápas: Michal; Zranění: Vitaliy, Eda, Daniel; Brigáda: RadekSt.; Jiné: RadekSk., Matěj

TJ Sokol Nosislav 2022, kopaná muži, 5.kolo OP Břeclav Ne 18.9.
Sokol Nosislav - FC Hustopeče 1:1 (0:1) Gól: 90´ Dalibor Brabec
Hřiště Nosislav 16:00, rozhodčí Mrecina M., oblačno 15°C, 120 diváků

více na facebooku: TJ Sokol Nosislav

REKONSTRUKCE TRAVNATÉHO POVRCHU HLAVNÍHO HŘIŠTĚ 05-09/2022

V pátek 9.9. 2022 jsme trénovali poprvé na nově zasetém trávníku na hlavním hřišti. Poslední mistrák před rekonstrukcí hrací plochy jsme doma odehráli 8.5. 2022 proti Hlohovci (1:1). Zaseto bylo kolem 10. června. První mistrák se uskutečnil na novém pažitu 18.9. proti Hustopečím. Celková výluka hřiště tedy trvala bezmála 18 týdnů.

Vítěz turnaje v Židlochovicích

OP Břeclav "muži" - Konečná tabulka sezony 2021/22

Závěr fotbalové sezóny 2019

Ve dnech 9. a 15. června se uskutečnily poslední zápasy jarní části sezóny nosislavských mužstev. Tým starších žáků se na domácím hřišti utkal s týmem z Krumvíře, s nímž bohužel poslední zápas prohrál 1:5 a celkově se starší žáci umístili na¨8. místě s 20 body.

Dorostenci svůj poslední zápas odehráli v Pouzdřanech, kde také zvítězili 0:7. Tým Nosislavi se s 37 body umístil s náskokem osmi bodů na druhou Ivaň na prvním místě tabulky.

Mužstvo nosislavských mužů se za svým posledním zápasem do Horních Věstonic, kde táké zvítězili 0:4. Celkově se pak tým  mužů umístil také na prvním místě s náskokem devíti bodů také na druhou Ivaň.

Vítězům blahopřejeme a přeje hodně úspěchů i v nadcházející sezóně!

12. května

Neděle 12. května byla pro naše týmy opět úspěšná. Týmy mužů, dorostenců i starších žaků se utkaly na domácím hřišti s týmy ze Starovic a Hlohovce. Naši muži si se Starovicemi poradili úspěšně a výhrou 6:1 si připsali tři další body do celkové tabulky. Dorostencům se proti Hlohovci také dařilo a také si vítězstvím 5:1 připsali tři body. Starším žákům se proti Hlohovci již nedařilo tak dobře jako ostatním, každopádně se drželi statečně a remízou 0:0 si připisují jeden bod. Všem týmům blahopřejeme!

Nosislav - Ivaň

V sobotu 27.4. se odehrál zápas dorostu Nosislav s Ivaní. Nosislav nastupovala do zápasu s umístěním v čele tabulky a Ivaň na druhém místě. Zápas zdál se býti v první polovině velmi vyrovnaný, i když Nosislav měla proti Ivani značně navrch. Ve čtyřicátépáté minutě však střílel první gól zápasu Adam Nápravník a Nosislav se tím pádem dostala do vedení. V šedesátépáté minutě poté ještě skóroval Martin Florián, a i když domácí Ivaň v další minutě také skórovali, zápas skončil 2:1. Dorostenci si tím pádem udrželi a obhájili první místo tabulky.

Děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme hodně štěstí v dalších zápasech!

Nosislav - Vranovice

V neděli 31. března se na domácím hřišti uskutečnil první zápas jarní části sezóny mužů. Mužstvo Nosislavi nastoupilo z první pozice v tabulce proti pátým Vranovicím a již v jedenácté minutě se po gólu Pavla Svobody dostali do vedení. Hosté však v patnácté minutě skóre srovnali, nicméně ještě před koncem první poloviny skóroval opět Pavel Svoboda a domácí již zase vedli. Poslední gól utkání padl v sedmdesáté čtvrté minutě Cyrilem Kučerou. Zápas nakonec skočil výhrou pro domácí a Nosislav si i nadále udržela místo v čele tabulky s 36 body.

Velká jarní brigáda

V sobotu 30. března od 8 hodin se uskutečni na našem hřišti velká jarní brigáda. Náplní práce bude především celková příprava hřiště na sezón. Zváni jsou všichni, kteří chtějí pomoct a přidat ruku k dílu. Těšíme se na Vás!

Posila do týmu

Po úspěšném angažmá v SK Líšeň se do týmu vrátil domácí hráč Slávek Rylich. Posila přišla do týmu našich mužů a doufáme, že spolu se zbytkem týmu naváží na úspěchy v předešlé polovině sezóny!

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky